Mozaika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mozaika

Osmé nejlepší československé duchovní fórum.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 18. a 19.advaitová šou

Goto down 
AutorZpráva
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

18. a 19.advaitová šou Empty
PříspěvekPředmět: 18. a 19.advaitová šou   18. a 19.advaitová šou EmptyWed 18 Jan Wed, 18 Jan 2006 18:00:36 +0300 18:00

Odsud (http://advaita.thepodcastnetwork.com/) si můžete posechnout osmnáctku (ólalá) a devatenáctku (ještě jsem ji neslyšel, vzlyk :-)..

18 - o SOucitu (slyšel jsem dnes)
v kostce se Bob s Cameronem opět zaobírají tím kdo jsme, pak taky jak se lze bavit na toto téma s dětmi a jestli vůbec (jestli to vůbec jde ;-), Cameron přeslechl hodiny a hádal se, že dneska nebimbali.. :-) v pozadí jsou přítomní nějací hosté, odpovídá se na otázky z internetu, a pak běží řeč o všem možném, o Nisargadattovi taky, Cameron se snaží Boba přimět vysvětlil tco myslem Nisargadatta tím, když řekl "Když vidím, že nejsem (neznamenám) nic, je to moudrost. Když si uvědomuju, že jsem vším, je to láska. Mezi těmi dvěma můj život proudí.." atd.

19 - je, podle C. cituji "se Stevem z Californie jako hostem, a jako obvykle se klofá.. z minulého tádne není moc otázek, což by mohlo znamenat, že jset se vykvajzli na to hledací bláznovství a vrátili se k tomu, čím jste byli předtím, ať to bylo cokoli. . což je dobré, protože můžeme pohnout vlastníma životama.. oh a určitě si nás tento týden poslechněte, aby jste se dozvěděli víc o těch guru sexuálních praktikách a určitě se vraťte i za týden, protože MOŽNÁ (ještě jsme se nerozhodli) začneme dělat VIDEO PODCAST tongue

tak tak, to jsem celej zvědavej :-)m.
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
 
18. a 19.advaitová šou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mozaika :: Novinky-
Přejdi na: