Mozaika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mozaika

Osmé nejlepší československé duchovní fórum.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kdo jsem já

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jana

Jana


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 14. 04. 07

Kdo jsem já Empty
PříspěvekPředmět: Kdo jsem já   Kdo jsem já EmptySun 15 Apr Sun, 15 Apr 2007 09:48:50 +0300 9:48

Jsem totéž, co Ty. Od té doby, co tohle vím, vnímám, jak je život nádherný. Cítím se v bezpečí a milovaná.

Hraju také různé hry, teď třeba na to, že se poznávám v nejzvláštnějších podobách. Momentálně spolupracuji s postiženými dětmi. Jsem v úžasu v jakých podobách je člověk schopen se narodit. Cítím obdiv k našim hrám a mám velkou radost při setkáváni se. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Collega




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 23. 06. 07

Kdo jsem já Empty
PříspěvekPředmět: Děti   Kdo jsem já EmptySat 23 Jun Sat, 23 Jun 2007 16:41:22 +0300 16:41

Obdivuji Vaši statečnost, Jano. I mě oslovuje myšlenka Boha, který si hraje na schovávanou. Ale přiznám se, že právě utrpení dětí je pro mne těžko pochopitelné. I já teoreticky vím, že Bůh se zjevuje v každém a ve všem, ale emocionálně setkání s utrpením "bezbranných" obvykle neustojím.
Návrat nahoru Goto down
michal

michal


Poeet p?íspivku : 7
Místo bydliště : praha
Registration date : 14. 08. 07

Kdo jsem já Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsem já   Kdo jsem já EmptyTue 14 Aug Tue, 14 Aug 2007 07:17:35 +0300 7:17

jo já taky nevím jak se zachovat když vidím utrpení.m.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo jsem já Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsem já   Kdo jsem já Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo jsem já
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mozaika :: Kdo jsem já?-
Přejdi na: