Mozaika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mozaika

Osmé nejlepší československé duchovní fórum.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nikdo tu nic nenapsal

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Míša

Míša


Poeet p?íspivku : 141
Registration date : 30. 11. 05

Nikdo tu nic nenapsal Empty
PříspěvekPředmět: Nikdo tu nic nenapsal   Nikdo tu nic nenapsal EmptyThu 9 Mar Thu, 09 Mar 2006 10:15:38 +0300 10:15

Nikdo tu nic roky nenapsal. Znamená to, že jsme již osvícení?

Je vše v pohodě? Tak jestli ano, ano, graatuluji a jestli ne, klid, bude to, je to.

Bye

king Najdu si tu holku?
queen Chichi

scratch
monkey asi ne Míšo

tongue Co to má být?
silent Piss off

I love you Wink

mám dvě dobré zprávy - Tomík mně políbil na rameno (první) a já jej do vlásků (druhá)
Smile to už je nám 26let? Možná 27... nikdo neví.....


Shocked Dominíček umíral ale žije, dějí se důležitější věci, ale jsou to jen věci, takže já... nevím


tiše m....... ahoj
Návrat nahoru Goto down
http://www.papaji.cz
Luděk

Luděk


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 02. 08. 06

Nikdo tu nic nenapsal Empty
PříspěvekPředmět: první příspěvek   Nikdo tu nic nenapsal EmptyThu 3 Aug Thu, 03 Aug 2006 17:18:38 +0300 17:18

Zdravím všechny lidičky,kteří spravují Mozaiku a uživatele.Jsem z Jablonce a nemám tu nikoho s kým bych si mohl popovídat o advaitě.nevím jestli píši správně do tohoto fora,ale snad jo.pc mám rok a internet měsíc.takže zkušeností moc nemám,tak mi omluvte za případné koniny.a také by mě zajímalo jako Míšu,proč tu nikdo dlouho nic nenapsal.tak jsem zědav co z tohodle vzejde? Luděk
Návrat nahoru Goto down
lama




Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 01. 12. 05

Nikdo tu nic nenapsal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikdo tu nic nenapsal   Nikdo tu nic nenapsal EmptySun 6 Aug Sun, 06 Aug 2006 19:36:21 +0300 19:36

Ahoj.
Pravda, je tu trochu ticho...... Otázka proč vyvolá jen názory a víření mysli, ale to není žádný problém.
Zkus sám něco napsat a uvidíme jak se to vyvine. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Luděk

Luděk


Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 02. 08. 06

Nikdo tu nic nenapsal Empty
PříspěvekPředmět: úvaha   Nikdo tu nic nenapsal EmptyWed 9 Aug Wed, 09 Aug 2006 17:23:24 +0300 17:23

lama napsal:
Ahoj.
Pravda, je tu trochu ticho...... Otázka proč vyvolá jen názory a víření mysli, ale to není žádný problém.
Zkus sám něco napsat a uvidíme jak se to vyvine. Very Happy

Ahoj lamo,tak mi to připadá jako by džáninové se bály si hrát v mysli,aby se neztratily!a nebo nemaj potřebu.já (tato individualita) v podstatě takhle píši poprvé do fora,tudíž mi to psaní chvíli vydrží než mi to přestane bavit,tak jako vše v mém životě,a nakonec tu zůstane zase jen ticho.ještě musím přijít na to,jak sem dostat smajlíka???
Lamo jedna kontrolní otázka-četl jsi Tripura Rahasja,právě jsem jí dočet.a před ní taky Avadhůta gítu,s které jsem měl pocit že už nevím čí jsem???nebo kdo jsem???že by Nic???ale určitě mě nastartoval Šrí Ramana Maharši,kdy jsem čet poprvé o džňáně a dostalo se mi odpovědi Kdo jsem? a proč jsem tu.ale více asi bych mohl napsat do fora O nás.
Tak to by snad pro začátek mohlo stačit,co říkáš
Návrat nahoru Goto down
lama




Poeet p?íspivku : 53
Registration date : 01. 12. 05

Nikdo tu nic nenapsal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikdo tu nic nenapsal   Nikdo tu nic nenapsal EmptyWed 9 Aug Wed, 09 Aug 2006 21:30:07 +0300 21:30

Cool
Ahoj Luďku.
Možná se tu někdo bojí a možná ne. Někdy prostě není inspirace, někdy pramen vyschne. Všechno je OK.
Popravdě sám už nevím jestli jsem zrovna tyhle četl nebo ne. Pokud Tě baví číst a inspiruje Tě to tak proč nečíst..... Laughing ..... pokud Tě baví psát tak piš...... Laughing
Na smailíka stačí ťuknout myší.
Pokud jde o to co jsi, tak to ti kde kdo poradí kde jakou blbinu a tobě nezbyde než se jí chytit a zkusit to. Někdy se tomu říká hledání.Co si myslí o hledání pravověrný advaiťák asi víš. Ale tím se nedej mýlit. Pokud chceš číst a zkoušet a baví Tě to, tak to prostě dělej.
Jestli máš co psát tak piš. ..... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nikdo tu nic nenapsal Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikdo tu nic nenapsal   Nikdo tu nic nenapsal Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nikdo tu nic nenapsal
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nikdo tu nic nenapsal

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Mozaika :: Novinky-
Přejdi na: